Bilgi Sarmal Akademi Nedir?

Bilgi Sarmal Akademi Instagram sayfası nedir ve nasıl kullanılır? Öğrencilerin sınav yılında dahi hayatlarında olan en büyük sosyal mecra olan Instagram not ve strateji paylaşımları açısından yüzlerce hatta binlerce sayfaya, koça ve eğitimciye sahip

Bilgi Sarmal Akademi Instagram sayfası nedir ve nasıl kullanılır?
Öğrencilerin sınav yılında dahi hayatlarında olan en büyük sosyal mecra olan Instagram not ve strateji paylaşımları açısından yüzlerce hatta binlerce sayfaya, koça ve eğitimciye sahip. Bunlar arasından Bilgi Sarmal Akademi’nin eğitimci yüzünü derece konsepti Reels videoları ile, yazar ekibimizin özel notlarıyla, kitaplarımızdan paylaşılan kesitlerle göstermeye çalışıyoruz. Bunları yaparken sosyal medya hesabımızı yöneten derece öğrencisi Emre Yiğit Ay bir öğrenci Sarmal’dan ne ister felsefesi ile işini yapmaktadır. Böylece tüm öğrencilerimiz bir yayınevinin değil arkadaşının Instagram hesabına girermiş gibi bizi takip edip reklamlara duyurulara boğulmadan bütün sene bizim ailemize katılabilir.
Instagram hesabımız aynı anda Youtube hesabımızın ortak Reels ve Shorts videolarını ağırlamaktadır. Geri kalan video içeriklere ulaşmak için Youtube hesabımıza ulaşmayı eksik etmeyin.
Instagram hesabımıza ulaşmak için:
https://www.instagram.com/bilgisarmalyayinlari/

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Bilgi Sarmalla Bir Adım önde ol.

Sınav kadar kolay sınav kadar zor.